flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судді Київського райсуду м. Одеси взяли участь у коуч-тренінгу

12 жовтня 2018, 13:18

Вчора, 11 жовтня, в Одеському регіональному відділенні Національної школи суддів відбувся тренінг на тему: «Наставництво (коучинг) та його необхідність для формування професійних навичок майбутнього судді».

Вказаний захід Національна школа суддів проводить у співпраці з Проектом ЄС «Підтримка реформ з верховенства права в Україні (ПРАВО-JUSTICE)» та Програмою реформування сектору юстиції Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

До тренінгу долучились й судді Київського районного суду м. Одеси – Валеріан Луняченко та Ян Бескровний.

Суддів-коучів привітали заступник директора Одеського регіонального відділення Тетяна Золотнікова, начальник відділу підготовки викладачів (тренерів)-радник, суддя Верховного Суду України у відставці, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук  Ольга Шаповалова та радник з правових питань Програми USAID «Нове правосуддя»  Ірина Зарецька.

На тренінгу акцентували увагу на важливості інституту наставництва для підготовки кандидатів на посаду судді з метою набуття майбутніми суддями практичних навичок суддівської роботи та розуміння соціального контексту відправлення правосуддя.

Експерти проекту ЄС «ПРАВО-Justice» Отілія Стефанія Пакурарі та Драгомір Йорданов ознайомили присутніх із міжнародною практикою наставництва для суддів.

Зазначимо, що з 23 жовтня по 21 листопада судді Київського районного суду м. Одеси Валеріан Луняченко та Ян Бескровний будуть стажувати вісім кандидатів на посади суддів у місцеві суди.