flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Пожежа в таборі «Вікторія»: інспектор ДСНС залишиться під домашнім арештом

28 березня 2018, 18:57

Сьогодні, 28березня 2018 року Київський районний суд міста Одеси обрав запобіжний захід стосовно інспектора ГУ ДСНС в Одеській області по справі щодо пожежі в таборі «Вікторія».

 

Нагадаємо, що обвинувачений працює провідним інспектором районного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області. До його повноважень входить здійснення державного нагляду за додержанням і виконанням вимог законодавства у сфері пожежної безпеки.

Сторона обвинувачення стверджує, що інспектор був обізнаний про порушення правил пожежної безпеки та можливі наслідки, проте не підготував та не склав відповідний рапорт, з яким мав би звернутись до адміністративного суду щодо повного або часткового зупинення роботи комплексу «Вікторія». Крім того, не вжив заходів, направлених на приведення стану вказаного об’єкту у відповідність до правил пожежної безпеки.

Дії чоловіка кваліфікували за ч2 ст. 367 ККУ України – неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки окремим громадянам та державним інтересам.

На засіданні сторона захисту заявила відвід прокурору, проте суд, розглянувши клопотання, відмовив у його задоволенні через його необґрунтованість.

За наслідками засідання суд обрав обвинуваченому запобіжний захід у вигляді «нічного» домашнього арешту, а також відсторонив від посади строком на 60 діб.

Наступне судове засідання призначено на 14.00 29 березня 2018 року.