flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Взято під варту підозрюваних у розбійному нападі на інкасаторський автомобіль

31 січня 2020, 18:19

До Київського районного суду міста Одеси надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваним у скоєнні розбійного нападу та незаконному заволодінні транспортним засобом (частина 4 статті 187, частина 3 статті 289 КК України).

За версією слідства, у підозрюваних виник умисел на вчинення розбійного нападу з метою заволодіння майном у великих розмірах. Чоловіки завчасно підготували знаряддя для вчинення злочину – рушницю.

Так, вони підбігли до автомобіля потерпілого та декілька раз вистрілили в бік транспортного засобу. Водії цього автомобіля одразу втекли.

Скориставшись цим, підозрювані сіли до обстріляного автомобіля та зникли з місця вчинення правопорушення. В результаті вказаних дій потерпілому було завдано матеріальну шкоду на суму майже 500 тисяч гривень.

Отже, розглянувши клопотання правоохоронців, слідчий суддя задовольнив їх. Трьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів без права внесення застави.

Зазначимо, ухвали слідчого судді не набрали законної сили.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.