flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Підозрюваному у вбивстві Дарини Лукяненко продовжили строк тримання під вартою

13 листопада 2019, 16:45

До Київського районного суду м. Одеси надійшло клопотання про продовження строку тримання під вартою підозрюваному у вбивстві Дарини Лукяненко в смт Іванівка.

За результатами судового засідання слідчий суддя ухвалив рішення про продовження підозрюваному строку тримання під вартою до 20 грудня 2019 року, тобто в межах строку досудового розслідування.

Нагадаємо, що за версією слідства, приблизно у квітні 2019 року у 22-річного юнака виник умисел на зґвалтування малолітньої особи. Будучи добре обізнаним з потерпілою, хлопець обрав останню жертвою свого умислу.

Так, 13 червня 2019 року підозрюваний помітив дівчинку на дорозі біля свого будинку. Він спочатку її покликав до себе, а потім силоміць затягнув у приміщення.

Після цього хлопець її побив, закриваючи при цьому рот поліетиленовим пакетом. Потерпіла втратила свідомість. Скориставшись цим, підозрюваний її роздягнув та намагався зґвалтувати.

Не зумівши довести свій задум до кінця, хлопець розлютився і завдав дівчинці декілька ударів гострим предметом в шию. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці.

З метою приховання слідів кримінального правопорушення підозрюваний помістив тіло померлої до вигрібної ями вбиральні.