flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Адміністратору готелю «Токіо Стар» змінено запобіжний захід

11 жовтня 2019, 20:46

До Київського районного суду міста Одеси надійшло клопотання слідчого погоджене з прокурором про зміну запобіжного заходу адміністратору готелю «Токіо Стар», яку підозрюють у порушенні вимог пожежної безпеки (частина друга статті 270 Кримінального кодексу України).

Розглянувши клопотання правоохоронців, слідчий суддя задовольнив його. Підозрюваній змінено запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт (з 22 до 06 години). Жінку звільнено з-під варти в залі суду.

Водночас на неї покладені наступні обов’язки: прибувати за першою вимогою до слідчого, прокурора та суду; знаходитись за місцем проживання у період з 22 до 06 години; здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон та утриматися від спілкування із підозрюваними, свідками та потерпілими у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, що за версією слідства, приблизно у 2009 році власники готелю запропонували підозрюваній посаду старшого адміністратора готелю «Токіо Стар», без офіційного працевлаштування, на що остання погодилася.

Таким чином, підозрювана працюючи старшим адміністратором та будучи фактично керівником закладу, не забезпечила виконання встановлених законодавством вимог пожежної безпеки у готелі та допустила їх порушення.

В результаті чого, вночі, 17 серпня 2019 року в приміщенні готелю виникла пожежа, яка спричинила загибель 9 осіб. Крім того, 8 осіб госпіталізовано з опіками різного ступеня тяжкості.

 

Фото: УНІАН