Задати питання
flag Судова влада України

Сьогодні до суду завітали члени правового гуртка «Forum»

11 жовтня 2017, 17:59

Сьогодні, з метою підвищення прозорості в діяльності та ознайомлення з роботою Київського районного суду міста Одеси, до суду завітали члени гуртка кафедри цивільного процесу Національного університету «Одеська юридична академія» «Forum».

Члени гуртка, студенти 3-4 курсів з усіх факультетів НУ «ОЮА», на чолі з викладачем кафедри Регіною Гонгало змогли побачити на власні очі як здійснюється судочинство під час розгляду цивільної справи.

 «Ви навчаєтесь в час великих змін, - зазначила суддя Оксана Куриленко після завершення розгляду справи. – Це і реформування Вищої ради юстиції в Вищу раду правосуддя з новими повноваженнями, і створення нового органу судової системи – Верховного Суду, і зміни в процесуальному законодавстві. Це нелегкий виклик для правника, однак це має лише мотивувати вас вивчати право, адже потреба в кваліфікованих спеціалістах, у зв’язку з вищезазначеними змінами, лише зростатиме».

Гостей цікавили особливості здійснення судочинства з урахування досвіду роботи системи «Електронний суд». Для цього студентам провели екскурсію канцеляріями суду, де співробітники апарату розповіли про можливості системи та відповіли на запитання.

На завершення екскурсії гості висловили бажання і надалі відвідувати судові засідання та вивчати роботу Київського районного суду міста Одеси.

Переглянути фото заходу можливо за посиланням.