flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд став призером конкурсу «Кришталеві ваги правосуддя»

01 жовтня 2021, 17:52

Київський районний суд міста Одеси став призером конкурсу «Кришталеві ваги правосуддя». Церемонія відбулась сьогодні в Словенії (м. Любляна).

Нагадаємо, що конкурс започатковано в 2005 році, і вперше за 16 років фіналістом конкурсу стала Україна, а саме Київський районний суд міста Одеси. 

Сьогодні журі конкурсу нагородили три проекти:

  • Створення, розвиток і вдосконалення роботи Громадського центру правосуддя Одеської області (Київський районний суд міста Одеси, Україна);
  • Віртуальна вікторина «Судовий процес» і навчальні веб-сайти, спеціально розроблені для початкової та середньої школи, а також для старших класів. Складаються з ряду тематичних модулів, серед яких – інсценування судового засідання (Судова адміністрація Данії);
  • Спрощений порядок подачі скарг постраждалими від домашнього насильства з лікувального закладу (Міністерство юстиції Франції).

Громадський центр правосуддя Одеської області працює на базі Київського районного суду міста Одеси з лютого 2019 року. Це нова модель взаємодії суспільства з судами, державними органами та суб’єктами надання правової допомоги.

Місія та бачення Громадського центру правосуддя Одеської області полягають у покращенні доступності правосуддя, особливо для осіб, які не можуть дозволити собі кваліфіковану юридичну консультацію.

За 3 роки безкоштовну допомогу в ГЦП Одеської області отримали близько 6000 осіб.

Проект «Створення та розвиток громадського центру правосуддя Одеської області реалізується за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».